Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Dom Matki Dobrego Pasterza

Plan nauczania w Szkole Podstawowej
im. św. Małgorzaty z Kortony w Piasecznie

7Pa

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 2,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 2,00 Jesionek Diana
3 Doradztwo zawodowe 1,00 Kasperska Dorota
4 Fizyka 2,00 Kowalewska Dorota
5 Geografia 2,00 Kalemba Agata
6 Godzina z wychowawcą 1,00 Wiśniowska Ewa
7 Historia 2,00 Dominik Beata
8 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
9 Język angielski 3,00 Wiśniowska Ewa
10 Język polski 5,00 Czepiel-Zadura Edyta
11 Język rosyjski 2,00 Stanisławiak Małgorzata
12 Matematyka 4,00 Celejewska Justyna
13 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
14 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
15 Religia 2,00 Radulska Agata
16 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
17 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Woźniak Krzysztof
RAZEM GODZIN 36,00


2Ga

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 2,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 1,00 Jesionek Diana
3 Fizyka 1,00 Kowalewska Dorota
4 Geografia 1,00 Kalemba Agata
5 Godzina z wychowawcą 1,00 Jesionek Diana
6 Historia 2,00 Dominik Beata
7 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
8 Język angielski 3,00 Wiśniowska Ewa
9 Język polski 5,00 Czepiel-Zadura Edyta
10 Język rosyjski 2,00 Stanisławiak Małgorzata
11 Matematyka 5,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
12 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
13 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
14 Religia 2,00 Radulska Agata
15 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
16 Wychowanie do życia w rodzinie 1,00 Radulska Agata
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia artystyczne 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
19 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
20 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00


2Gb

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 2,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 1,00 Jesionek Diana
3 Fizyka 1,00 Kowalewska Dorota
4 Geografia 1,00 Kalemba Agata
5 Godzina z wychowawcą 1,00 Woźniak Krzysztof
6 Historia 2,00 Szewczak Paulina
7 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
8 Język angielski 3,00 Szeredko-Krakowska Renata
9 Język polski 5,00 Czepiel-Zadura Edyta
10 Język rosyjski 2,00 Stanisławiak Małgorzata
11 Matematyka 5,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
12 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
13 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
14 Religia 2,00 Radulska Agata
15 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
16 Wychowanie do życia w rodzinie 1,00 Radulska Agata
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia artystyczne 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
19 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
20 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00


2Gc

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 2,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 1,00 Jesionek Diana
3 Fizyka 1,00 Kowalewska Dorota
4 Geografia 1,00 Kalemba Agata
5 Godzina z wychowawcą 1,00 Stanisławiak Małgorzata
6 Historia 2,00 Szewczak Paulina
7 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
8 Język angielski 3,00 Wiśniowska Ewa
9 Język polski 5,00 Stanisławiak Małgorzata
10 Język rosyjski 2,00 Stanisławiak Małgorzata
11 Matematyka 5,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
12 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
13 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
14 Religia 2,00 Radulska Agata
15 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
16 Wychowanie do życia w rodzinie 1,00 Nowak Cecylia
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia artystyczne 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
19 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
20 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00


3Ga

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 1,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 2,00 Jesionek Diana
3 Doradztwo zawodowe 1,00 Kasperska Dorota
4 Edukacja dla bezpieczeństwa 1,00 Woźniak Krzysztof
5 Fizyka 2,00 Kowalewska Dorota
6 Geografia 2,00 Kalemba Agata
7 Godzina z wychowawcą 1,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
8 Historia 2,00 Dominik Beata
9 Język angielski 3,00 Szeredko-Krakowska Renata
10 Język polski 5,00 Czepiel-Zadura Edyta
11 Język rosyjski 1,00 Stanisławiak Małgorzata
12 Matematyka 5,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
13 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
14 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
15 Religia 2,00 Radulska Agata
16 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
19 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00


3Gb

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 1,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 2,00 Jesionek Diana
3 Doradztwo zawodowe 1,00 Kasperska Dorota
4 Edukacja dla bezpieczeństwa 1,00 Woźniak Krzysztof
5 Fizyka 2,00 Kowalewska Dorota
6 Geografia 2,00 Kalemba Agata
7 Godzina z wychowawcą 1,00 Kalemba Agata
8 Historia 2,00 Szewczak Paulina
9 Język angielski 3,00 Szeredko-Krakowska Renata
10 Język polski 5,00 Czepiel-Zadura Edyta
11 Język rosyjski 1,00 Stanisławiak Małgorzata
12 Matematyka 5,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
13 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
14 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
15 Religia 2,00 Radulska Agata
16 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
19 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00


3Gc

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 1,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 2,00 Jesionek Diana
3 Doradztwo zawodowe 1,00 Kasperska Dorota
4 Edukacja dla bezpieczeństwa 1,00 Woźniak Krzysztof
5 Fizyka 2,00 Kowalewska Dorota
6 Geografia 2,00 Kalemba Agata
7 Godzina z wychowawcą 1,00 Nowak Cecylia
8 Historia 2,00 Szewczak Paulina
9 Język angielski 3,00 Szeredko-Krakowska Renata
10 Język polski 5,00 Stanisławiak Małgorzata
11 Język rosyjski 1,00 Stanisławiak Małgorzata
12 Matematyka 5,00 Celejewska Justyna
13 Muzyka 1,00 Makowska Małgorzata
14 Plastyka 1,00 Pryć-Ziółkowska Zuzanna
15 Religia 2,00 Radulska Agata
16 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
17 Wychowanie fizyczne 4,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia socjoterapeutyczne (muzykoterapia) 1,00 Makowska Małgorzata
19 Zajęcia techniczne 1,00 Magdziarz Jacek
RAZEM GODZIN 37,00

Dom Matki Dobrego Pasterza

Zespół Szkół

im. św. Małgorzaty z Kortony

ul. Zgoda 14, 05-500 Piaseczno

tel/fax: (22) 737-06-29

fax: (22) 350-62-38

Szkoła Podstawowa

REGON: 367999628

RSPO: 262274

Szkoła Branżowa I Stopnia

Kucharz | Fryzjer

REGON: 361817939

RSPO: 127728

Plan zajęć - Szkoła

Plan dyżurów - Internat