Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Dom Matki Dobrego Pasterza

Plan nauczania
w Branżowej Szkole I Stopnia
im. św. Małgorzaty z Kortony w Piasecznie

1Bf

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 1,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 1,00 Jesionek Diana
3 Edukacja dla bezpieczeństwa 1,00 Woźniak Krzysztof
4 Fizyka 1,00 Magdziarz Jacek
5 Geografia 1,00 Kalemba Agata
6 Godzina z wychowawcą 1,00 Dytmar Aneta
7 Historia 1,00 Szewczak Paulina
8 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
9 Język angielski 2,00 Wiśniowska Ewa
10 Język angielski zawodowy 1,00 Wiśniowska Ewa
11 Język polski 3,00 Stanisławiak Małgorzata
12 Matematyka 2,00 Celejewska Justyna
13 Podstawy fryzjerstwa 2,00 Dytmar Aneta
14 Religia 1,00 Kamiński Marcin
15 Techniki fryzjerskie 6,00 Dytmar Aneta
16 Wychowanie do życia w rodzinie 1,00 Nowak Cecylia
17 Wychowanie fizyczne 3,00 Woźniak Krzysztof
18 Zajęcia praktyczne (pracownia wykonania i stylizacji fryzur) I 9,00 Dytmar Aneta
19 Zajęcia praktyczne (pracownia wykonania i stylizacji fryzur) II 5,00 Dytmar Aneta
20 Zarządzanie salonem fryzjerskim 1,00 Kasperska Dorota
RAZEM GODZIN 44,00


1Bg

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Biologia 1,00 Żukrowska Teresa
2 Chemia 1,00 Jesionek Diana
3 Działalność gospodarcza w gastronomii 2,00 Kasperska Dorota
4 Edukacja dla bezpieczeństwa 1,00 Woźniak Krzysztof
5 Fizyka 1,00 Magdziarz Jacek
6 Geografia 1,00 Kalemba Agata
7 Godzina z wychowawcą 1,00 Krynicka Sylwia
8 Historia 1,00 Szewczak Paulina
9 Informatyka 1,00 Jaroszyńska Monika
10 Język angielski 2,00 Wiśniowska Ewa
11 Język angielski zawodowy 1,00 Wiśniowska Ewa
12 Język polski 3,00 Stanisławiak Małgorzata
13 Matematyka 2,00 Celejewska Justyna
14 Procesy technologiczne w gastronomii I 4,00 Waszkiewicz Karol
15 Religia 2,00 Kamiński Marcin
16 Technologia gastronomiczna 3,00 Krynicka Sylwia
17 Wychowanie do życia w rodzinie 1,00 Nowak Cecylia
18 Wychowanie fizyczne 3,00 Woźniak Krzysztof
19 Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii 1,00 Krynicka Sylwia
20 Zajęcia praktyczne gastronomiczne 5,00 Krynicka Sylwia
RAZEM GODZIN 37,00


2Zf

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Godzina z wychowawcą 1,00 Dytmar Aneta
2 Historia 1,00 Szewczak Paulina
3 Język angielski 2,00 Wiśniowska Ewa
4 Język angielski zawodowy 2,00 Wiśniowska Ewa
5 Język polski 3,00 Stanisławiak Małgorzata
6 Matematyka 2,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
7 Podstawy fryzjerstwa 2,00 Dytmar Aneta
8 Podstawy przedsiębiorczości 1,00 Kasperska Dorota
9 Religia 1,00 Kamiński Marcin
10 Techniki fryzjerskie 6,00 Dytmar Aneta
11 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
12 Wychowanie fizyczne 3,00 Woźniak Krzysztof
13 Zajęcia praktyczne (pracownia wykonania i stylizacji fryzur) I 9,00 Dytmar Aneta
14 Zajęcia praktyczne (pracownia wykonania i stylizacji fryzur) II 5,00 Dytmar Aneta
15 Zajęcia praktyczne fryzjerskie II 2,00 Dytmar Aneta
RAZEM GODZIN 41,00


2Zg

Lp Przedmiot Godzin w tygodniu Nauczyciel
I
1 Działalność gospodarcza w gastronomii 2,00 Kasperska Dorota
2 Godzina z wychowawcą 1,00 Szewczak Paulina
3 Historia 1,00 Szewczak Paulina
4 Język angielski 2,00 Wiśniowska Ewa
5 Język angielski zawodowy 2,00 Wiśniowska Ewa
6 Język polski 3,00 Stanisławiak Małgorzata
7 Matematyka 2,00 Szczygielska-Maruchin Barbara
8 Podstawy przedsiębiorczości 1,00 Kasperska Dorota
9 Procesy technologiczne w gastronomii I 5,00 Waszkiewicz Karol
10 Religia 1,00 Kamiński Marcin
11 Technologia gastronomiczna 4,00 Krynicka Sylwia
12 Wiedza o społeczeństwie 1,00 Jaroszyńska Monika
13 Wychowanie fizyczne 3,00 Woźniak Krzysztof
14 Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii 1,00 Krynicka Sylwia
15 Zajęcia praktyczne gastronomiczne 10,00 Krynicka Sylwia
RAZEM GODZIN 39,00

Dom Matki Dobrego Pasterza

Zespół Szkół

im. św. Małgorzaty z Kortony

ul. Zgoda 14, 05-500 Piaseczno

tel/fax: (22) 737-06-29

fax: (22) 350-62-38

Szkoła Podstawowa

REGON: 367999628

RSPO: 262274

Szkoła Branżowa I Stopnia

Kucharz | Fryzjer

REGON: 361817939

RSPO: 127728

Plan zajęć - Szkoła

Plan dyżurów - Internat