Wyjazd integracyjny (grupa III)

27 września wychowanki grupy III powróciły z wyjazdu integracyjnego z Władysławowa.

Ania: Najbardziej we Władysławowie podobało mi się to że odwiedzałam wiele ciekawych miejsc i przeżyłam wiele wspaniałych chwil, dzięki którym poznałam bliżej osoby z grupy i uczyłam się współpracy z nimi.

Małgosia: Mi bardzo podobało się w Gdańsku i na karuzeli, na samochodach. Bardzo fajnie czułam się u pani Gosi w domu. A najlepszym obiadem długo wyczekiwanym był kebab.

Agnieszka: Najbardziej z wyjazdu podobała mi się zabawa na plaży, wieczorne spacery, zajęcia w bibliotece i socjoterapeutyczne oraz zorganizowanie całej grupy, ogólnie cały wyjazd.

Ada: Bardzo mi smakował pyszny obiad u pani Gosi , a podobały mi się bardzo zabawy w fontannie.

Ania: Bardzo podobały mi się skoki na trampolinie i poznany dowcipny starszy pan. Wystrzałowe były też szybkie kąpiele w morzu i fontannie.

Olga: Podobał mi się dobry humor pani Asi i pani Gosi, zwiedzanie latarni morskiej w Rozewiu, skakanie na trampolinie i jazda samochodzikami, zwiedzanie Gdańska. Bardzo podobała mi się zgrana grupa, przedstawienie jakie przygotowała Ada i Bogusia, jazda pociągiem tam i z powrotem, granie w berka nad morzem, zdjęcia z dziewczynami, rozmowy z wychowawcami. Podobało mi się sadzenie nasionek marzeń, zajęcia z komunikacji i rozumienia swoich zachowań w bibliotece, kąpiele w morzu i fontannie.

Bogusia: Podobało mi się karmienie łabędzi w Gdyni, żaglowce, jazda na karuzeli i samochodzikach, samodzielne przygotowywanie posiłków, nocna zabawy w fontannie i śpiewanie na promenadzie.

{gallery}kronika/2009/09-27b{/gallery}