Studniówka 2012

Studniówka trzeciej klasy Liceum Profilowanego im. św. Małgorzaty z Kortony odbyła się 04.02.2012 roku o godz. 19:00.

Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczął się od Poloneza. Po uroczystym rozpoczęciu wszyscy zasiedliśmy do bogato zastawionego stołu. Po poczęstunku przyszedł czas na zabawę przy dźwiękach naszych ulubionych utworów. Wychowanki z partnerami, nauczyciele i wychowawcy bawili się do późnych godzin nocnych.

Każda z maturzystek ubrana była w elegancki strój, chociaż każda według innego stylu to i tak wszystkie wyglądały bardzo pięknie. Nasz wieczór był naprawdę wyjątkowy, pełen zabawy, uśmiechu, szaleństwa oraz niezapomnianych przeżyć.

{youtube}Zy9euK6LBOo{/youtube}

Studniówka była dla nas także momentem refleksji nad tym, że czas beztroskiej zabawy powoli się kończy i pora wziąć się do ciężkiej pracy, aby z jak najlepszym wynikiem zdać egzamin dojrzałości.

W przygotowaniach do studniówki pomagał nam nasz wychowawca p. Bolesław Kuszewski, przedstawicielki samorządu szkolnego: Sylwia Włodarczyk i Ania Dobrowolska oraz wiele innych osób, o których pamiętamy i za wszystko bardzo serdecznie dziękujemy. Głównym organizatorem balu studniówkowego była Iza Gałoń wraz z dziewczętami klasy III LP.

{gallery}kronika/2012/02-04{/gallery}