Koncert Karnawałowy

W dniu 12 lutego 2012 roku, w Domu Parafialnym, odbył się Koncert Karnawałowy Magia Tańca 2012. Było to widowisko taneczno-muzyczne z tematem przewodnim „Jak Sen”.

Gościliśmy rodziców, najbliższe rodziny i przyjaciół naszych artystów, dyrektorów szkół, przedstawicieli świata kultury, sztuki i nauki.

Gościem honorowym był Ksiądz Dariusz Gas, proboszcz parafii pw. św. Anny w Piasecznie oraz dyrektorzy, którzy przyjęli zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie. Dyrektorzy rozwijają działalność artystyczną i mają bardzo duży wpływ na rozwój intelektualny i emocjonalny młodych ludzi, co w istotny sposób, wpływa na rozwój polskiej kultury.

Zespół Krzesany.Art przedstawił piękny i różnorodny program artystyczny. Wykonał choreografię „Iluminacja” która była fragmentem koncertu bożonarodzeniowego i zaśpiewał nastrojowy utwór wokalny.

W kolejnej odsłonie mogliśmy podziwiać grupę w układzie tańca charakterystycznego Havah nagilah. Przy brawach licznie zgromadzonej publiczności dziewczęta perfekcyjnie wykonały choreografię.

Serdecznie dziękujemy siostrom, wychowankom i publiczności za tak liczne przybycie na koncert.

{gallery}kronika/2012/02-12{/gallery}