Dzień Nauczyciela

Dnia 11.10.2012 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela, zorganizowany w ramach projektu gimnazjalnego przez klasę 3Ga. Dziewczęta przedstawiły inscenizacje opowiadającą o świecy, która była odbiciem ludzkiego zachowania. Przedstawienie to, miało nam pokazać jak żyć w zgodzie z drugą osobą oraz wzbudzić w nas refleksję nad sensem naszego istnienia…. Cytat: „ U was ludzi jest podobnie. Kiedy jesteście sami wasze światło nie jest silne, a ciepło, które daje cie niewielkie. Ale kiedy jesteście razem z innymi ludźmi znaczycie więcej. Jedno małe światło potrafi sprawić, że wokół zapalą się inne.” Pod koniec występu złożyłyśmy podziękowania osobom, które pomogły nam przy realizacji projektu. Złożyłyśmy również szczególne życzenia Paniom Dyrektor, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim osobom pracującym w naszej szkole. Na koniec nauczyciele udali się na poczęstunek przygotowany przez wychowanki Ośrodka, natomiast uczennice zostały na Auli, gdzie odbyła się emisja filmu pt: „ Pan od Muzyki”.

12.10.2012r odbyła się druga część obchodów święta naszych nauczycieli i wychowawców . Wszyscy wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, którą ks. Marcin odprawił w intencji wszystkich pracowników naszego Ośrodka.

{youtube}dcD1zyDKWzc{/youtube}

{gallery}kronika/2012/10-11/{/gallery}