Wyjazd integracyjny na Mazury (grupa VI)

Dnia 26.09.13 – 29.09.13r. wybrałyśmy się na wyjazd integracyjny do miejscowości Serwy na Mazurach. Spędziłyśmy tam 4 dni, które bardzo dobrze wspominamy.

Pierwszego dnia miałyśmy zajęcia z sympatycznym instruktorem P. Bartkiem, który zapewnił nam pomoc w zajęciach i towarzyszył nam w dalszej części wyjazdu. Tego dnia rozpoczęłyśmy zajęcia pójściem na Małpi gaj (Park linowy), gdzie każda z nas mogła zmierzyć się z trudnościami i je pokonać. Wieczorem odbyły się nocne podchody.

Następnego dnia wybrałyśmy się na spływ kajakami oraz kanu. Na początku bałyśmy się wsiąść, ale po krótkim czasie stwierdziłyśmy, że może być naprawdę fajnie.

W trakcie zajęć nasz instruktor wyznaczał nam różnego rodzaju zadania (np. pływanie z zamkniętymi oczami do określonego miejsca). Po krótkiej przerwie popłynęłyśmy całą grupą na rejs łódką.

Trzeciego dnia miałyśmy naprawdę duże wezwanie na parku linowym- skakałyśmy z 7,5 m nad ziemią, iż to zadanie wymagało dużej odwagi.

W dniu wyjazdu miałyśmy zajęcia na boisku, różnego rodzaju gry zespołowe, strzelanie z łuku oraz ściankę wspinaczkową. Na zakończenie wspólnie biesiadowałyśmy przy ognisku, bardzo dobrze się tam bawiłyśmy. S. Ola grała na gitarze, a reszta śpiewała. Noc była długa i ciepła szkoda nam było opuszczać tak piękne miejsce. Rano pakowałyśmy się, zostawiając po sobie porządek i piękną pogodę.:) Od wychowawców dostałyśmy małe upominki przypominające nam o Mazurach i mile spędzonym czasie.

Wyjazd uważamy za udany, mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się tam wybierzemy.


{gallery}kronika/2013/09-29b/{/gallery}