RYMcerze

{youtube}BA60enLXi9o{/youtube}

Do naszej Szkoły przybyli RYMcerze w ramach trasy koncertowej po Polsce. RYMcerze, jak się później okazało, to zespół składający się z dwóch młodych chłopaków – DJ YONAS’a i BĘSIA. Tworzą oni rap o Bogu i na chwałę Bożą. Chcą przekazać Dobrą Nowinę szerokiemu gronu.

Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się modlitwą. Następnie BĘSIU przedstawił świadectwo swojego życia, aby pokazać nam, jak wiele może w nas zdziałać Bóg, jeśli tylko chcemy. Zaraz potem rozpoczął się długi, fascynujący i żywy koncert z udziałem nas samych. Myślę, że najbardziej przemówiła do nas piosenka i teledysk „Ojcowie dziś krzywdzą”, przez wzgląd na to, że dotyka to tematu trudnego – braku ojca. Nie zabrakło także konkursu – do rozdania było siedem albumów; trzeba było zarapować własną piosenkę o Bogu. Dziewczyny odkryły swój ukryty talent do rapu i płyty rozeszły się jak świeże bułeczki.

Na sam koniec każda z nas otrzymała książkę z autografami raperów. Ten koncert na długo wyryje się w naszej pamięci. Mamy nadzieje, że w naszej Szkole będzie więcej takich wydarzeń, bo są naprawdę wspaniałe. Cóż więc można innego powiedzieć niż:

DZIĘKUJEMY!!!