Wyjazd integracyjny gr. 2

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wyjazd integracyjny grupy 2

Tegoroczny wyjazd integracyjny spędziliśmy w pięknym Domu w Zambrzyńcu. Zobaczcie sami na zdjęciach, aż dech zapiera: przepiękny polski krajobraz i ten uroczy Pałacyk.

Nasz wyjazd trwał 4 dni, każdy od rana do wieczora był bardzo ciekawie zorganizowany. Rozpoczęliśmy od Kursu Pierwszej Pomocy, który przeprowadził p. Krzysztof – dużo się działo, ale dziś jesteśmy bogatsze o wiele informacji i umiejętności. Późnym popołudniem zwiedzaliśmy okolice i co było najlepsze – wracaliśmy w chmurze. Takiej mgły już dawno żadna z nas nie widziała. Pierwszy wieczór przy kominku to wspólne oglądanie filmu „Dogonić życie” – a potem dzielenie się wrażeniami i podsumowanie dnia. Następny dzień był dość specyficzny: padał deszcz, było zimno i pochmurno, ale nam to za bardzo nie przeszkadzało, bo przez 4 godziny uczyłyśmy się tkać i robić bransoletki lub zakładki do książek. Warsztaty tkackie wymagały od nas dużo cierpliwości i wytrwałości ale dałyśmy radę. Sobota to marszobieg po terenie i turniej szachowy, a w niedzielę – przy pięknym słońcu, zabawy grupowe i pożegnalny spacer do lasu. Na szczęście każdego dnia był też czas na kuchenne rewolucje, zadbanie o dom i odpoczynek dla ciała i ducha, a także bardzo dużo wspólnej zespołowej gry.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – nie oddają do końca tego co się działo, dobrej atmosfery i pogody ducha – ale choć trochę pokazują, że WARTO ! WARTO BYĆ RAZEM!

{gallery}kronika/2014/10-22{/gallery}