Występ zespołu Krzesany.Art

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Występ zespołu Krzesany.Art - 2017

Nasz zespół wystąpił podczas koncertu karnawałowego Magia Tańca 2017 zatytułowanego „Ach ten teatr”. Koncert odbył się w Parafii P.W. Św. Anny w Piasecznie na zaproszenie Teatru Szansa. Dziewczęta przedstawiły program klasyczny. W pierwszej odsłonie mogliśmy zobaczyć walca angielskiego „Jak sen”, druga prezentacja to walc wiedeński. W ramach działania twórczego rozwoju i współpracy młodzieży, do dziewcząt dołączyli młodzi wykonawcy z zespołu Styl i wspólnie wszyscy zatańczyli pięknego walca.

Była także niespodzianka. Podczas wspólnych prób zespołów, powstała inicjatywa wzajemnej współpracy na scenie. W ramach tego, nasze dziewczęta wykonały utwór wokalny z solistą zespołu Styl, a wszyscy w takt muzyki zatańczyli tango.

Po uroczystości odbył się poczęstunek dla wykonawców i wspólna zabawa na scenie w rytm utworów które mogliśmy usłyszeć podczas koncertu. To był piękny i twórczy wieczór. Miłe i wartościowe było także to, że młodzież mogła połączyć siły we wspólnej pracy na scenie. Licznie przybyła na koncert publiczność nagrodziła brawami występy dzieci, młodzieży i dorosłych.

{gallery}kronika/2017/01-29{/gallery}