Małgorzata Glinka wśród nas

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Małgorzata Glinka wśród nas - 2017

Wtorkowe popołudnie, 31.01.2017 r. to czas, który spędziłyśmy z niesamowitym Gościem. Już po raz drugi odwiedziła nas Pani Małgorzata Glinka – polska siatkarka, wieloletnia reprezentantka Polski, dwukrotna Mistrzyni Europy, Olimpijka… I jeszcze wiele tytułów można by wymieniać, ale każdy przecież wie, kim jest Małgorzata GLINKA.

Nasze spotkanie rozpoczęłyśmy na Auli, gdzie Pani Małgosia opowiedziała nam fragment historii swojego życia, drogę kariery sportowej, która wymagała wiele trudu i poświęcenia. Mogłyśmy też zapytać o to, co najbardziej nas interesowało. Pani Małgorzata opowiadając o czasie spędzonym w różnych klubach, reprezentacji – zaznaczyła, że jak się nie ma drużyny, to nic się nie osiągnie, ważne by grać w drużynie – razem.

Zaznaczyła, że jeśli w coś wierzysz mocno i wytrwale pracujesz, to jesteś w stanie to osiągnąć – sama jest tego najlepszym przykładem.

II część spotkania to już sportowe zmagania. Grupa dziewcząt zainteresowana grą w siatkówkę miała możliwość uczestniczenia w treningu poprowadzonym przez Panią Małgorzatę. Niesamowite przeżycie, dopełnione jeszcze wspólnym meczem 🙂 a na zakończenie spotkania podziękowałyśmy naszej Polskiej siatkarce, że znalazła czas, by się z nami spotkać i podzielić się swoim talentem i entuzjazmem życia. Piękne przeżycie, wspaniałe wspomnienia pozostaną na długo, a dla niektórych otrzymany od Pani Małgorzaty autograf będzie jedną z cenniejszych pamiątek.

Pani Małgorzato, jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy 🙂

{gallery}kronika/2017/01-31{/gallery}