Występ Zespołu Krzesany.Art

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Występ Zespołu Krzesany.Art - 2017

Nasz zespół wystąpił już tradycyjnie podczas „Trzeciego Wielkanocnego Spotkania Środowisk Twórczych 2017”. Uroczystość odbyła się 23 kwietnia w niedzielę, w sali niebieskiej domu parafialnego przy kościele P.W Św. Anny.

Grupa wystąpiła w dwóch częściach programu. W programie teatralnym, oraz piosenki aktorskiej. W części teatralnej dziewczęta wystąpiły w prezentacji zatytułowanej „Ziemia” obrazującą to, czym jest dla nas ziemia, oraz to, czym jest dla nas OJCZYZNA ze wszystkimi CHRZEŚCIJAŃSKIMI wartościami w których pokładamy nadzieję. W części programu piosenki aktorskiej dziewczęta wykonały utwór List do Boga oraz Ucisz serca.

Po części oficjalnej i koncercie, odbył się poczęstunek dla wykonawców, absolwentów i zaproszonych gości, a następnie odbyły się warsztaty artystyczne.

To był piękny i twórczy wieczór. Wartością jest także to, że młodzież artystyczna mogła wymienić swoje doświadczenia artystyczne i wspólnie tworzyć sztukę. Dziękujemy bardzo naszej społeczności, za przyjęcie zaproszenia na koncert.

{gallery}kronika/2017/04-23b{/gallery}