Eliminacje do XI Festiwalu Śpiewających Szkół

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Eliminacje do XI Festiwalu Śpiewających Szkół - 2017

We wtorek 25 kwietnia w godzinach popołudniowych pięć dziewcząt z naszej Szkoły wzięło udział w eliminacjach do XI Festiwalu Śpiewających Szkół. Przesłuchania odbyły się w Gimnazjum nr 46 w Warszawie. Naszą Szkołę reprezentowało 5 dziewcząt: Dominika O-ska., Aleksandra M-la., Nicola Tu-ka., Wiktoria Zo-ska. i Dominika Sz-tyng.

Gratulujemy naszym uczennicom odwagi i z niecierpliwością czekamy na wyniki eliminacji. Poziom tegorocznych przesłuchań był wysoki i do półfinału przechodzi jedynie 15 spośród ponad 300 uczestników.

Dziewczęta jesteśmy z Was dumne i doceniamy Wasze piękne głosy.

{youtube}gI4i0jMiRS8{/youtube}

{gallery}kronika/2017/04-25{/gallery}