Wyjazd integracyjny grupy 5 (Mikołajki)

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wyjazd integracyjny grupy 5 (Mikołajki) - 2017

W ostatni weekend września grupa 5 wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrałyśmy się do Mikołajek na wyjazd integracyjny. Już na samym początku naszej wyprawy spotkała nas niespodzianka: na stacji benzynowej, gdzie się zatrzymaliśmy spotkaliśmy gwiazdę Disco Polo – Radka Liszewskiego (Weekend).

Gdy dojechaliśmy na miejce – do pięknego pensjonatu „U Emilki” byłyśmy zachwycone tym wszystkim co zobaczyliśmy. Po smacznym obiedzie, skorzystaliśmy z atrakcji takich jak: tor saneczkowy, basen w pięknym hotelu Gołębiewski. Wieczorkiem wychowawczynie zabrały nas na piękny spacer po Mikołajkach.

Następnego dnia było bardzo słodko! Dosłownie słodko! Do naszego pensjonatu przyjechała p. Dorota na warsztaty robienia czekoladek. Czekolady było bardzo dużo. Samodzielnie każda z nas robiła korpusy czekoladek, po czym wypełniałyśmy je różnego rodzaju nadzieniem i zaklejałyśmy warstwą czekolady. Etap końcowy to dekorowanie i układanie do pudełek. Warsztaty były piękne ale długie i męczące. Efektem wyglądu i smaku zachwycaliśmy się jeszcze w naszych domach rodzinnych (każda z nas zabrała robione przez nas czekoladki do domu). Na odreagowanie zmęczenia wziełyśmy gitarę i przy wspólnym śpiewie spędziłysmy piękny wieczór.

Ostatniego dnia po Mszy świętej wszystkie wypłynęłyśmy na jezioro. To było piękne doświadczenie, piękna pogoda, piękne widoki i bardzo dobra atmosfera.

{gallery}kronika/2017/09-24-5{/gallery}