Wielkanocne Spotkanie Środowisk Twórczych

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wielkanocne Spotkanie Środowisk Twórczych - 2018

W niedzielę 8 kwietnia zespół ,,Krzesany.Art” wystąpił w sali domu parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie z okazji po raz czwarty organizowanego Wielkanocnego Spotkania Środowisk Twórczych.

Tydzień po świętach odbył się koncert podczas którego młodzi artyści przedstawili swoje najnowsze projekty artystyczne. Nasz zespół przedstawił taniec historyczny oraz trudny utwór wokalny ,,Nadzieja’’, który wkrótce zaprezentujemy w spektaklu o życiu Świętej Małgorzaty z Kortony. Po części oficjalnej był poczęstunek i odbyło się forum dyskusyjne, którego tematem były doświadczenia artystyczne i sztuka we współczesnym świecie. Młodzi wykonawcy mieli okazje do dyskusji, wymiany doświadczeń i omówienia projektów nad którymi pracują. Celem długofalowym tych spotkań jest kontynuowanie tradycji, integracja środowiska i młodych artystów, dla których chwile spędzone na scenie były ważne. Na zajęciach kształtują się charaktery, a uczestnicy zdobywają umiejętności artystyczne, osobowe oraz społeczne.

Dziękuję Siostrze Aleksandrze Kołodziejskiej inspektorowi zespołu , za pomoc podczas przygotowania utworu wokalnego oraz pomoc podczas organizacji udziału dziewcząt w koncercie. Dziękujemy Wszystkim za przyjęcie zaproszenia na koncert oraz dopingowanie naszych uczennic.