Wyjazd integracyjny grupy 3 (Krościenko nad Dunajcem)

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wyjazd integracyjny grupy 3 (Krościenko nad Dunajcem) - 2018

W piątek 05.10.2018 r. wyjechałyśmy o godzinie 5:30 z Piaseczna do Krakowa, stamtąd dalej busem do Krościenka – naszego miejsca docelowego. Po zakwaterowaniu w hotelu po przepysznym obiedzie udałyśmy się do Parku Miniatur, który znajduje się w pobliskiej Niedzicy. Mogłyśmy tam podziwiać miniatury budowli, zamków i kościołów z całej Małopolski. Nasze podróżowanie zakończyłyśmy kolacją w przesympatycznej karczmie Dunajec. Było bardzo przyjemnie i odbyłyśmy mądre i wesołe rozmowy. Po spożyciu posiłku poszłyśmy do hotelu i po podsumowaniu dnia, zmęczone, poszłyśmy spać.

Następnego dnia po wczesnym śniadaniu wybrałyśmy się w na szlak górski. Naszym celem był szczyt Trzy Korony. Mimo trudu i zmęczenia, dotarłyśmy wszystkie, a widoki jakie nas tam zastały były nie do opisania słowami. Było po prostu niesamowicie! Po odpoczynku i obiedzie udałyśmy się do parku linowego, gdzie dobrze się bawiłyśmy.

Ostatniego dnia, w niedzielę po śniadaniu poszłyśmy na poranną Mszę św. do kościoła, po czym ruszyłyśmy w drogę do Piaseczna. Ten wyjazd integracyjny pozwolił nam na nowo się poznać i był bardzo zaskakujący. Z chęcią tam jeszcze kiedyś wrócimy.

{gallery}kronika/2018/10-07_3{/gallery}