Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wycieczka z okazji Dnia Dziecka - 2019

Grupy IV, V i VI z wychowawcami, nauczycielami i Panią Dyrektor Cecylią Nowak wybrały się w kierunku Kielc. Naszym celem była zabawa i rekreacja.

Na początek Park linowy, gdzie po krótkim szkoleniu z bezpieczeństwa można było próbować swoich sił we wspinaniu się, chodzeniu po ruchomych mostkach czy tyrolce. Oczywiście, wszystko kilka metrów nad ziemią. Dla osób o słabszych nerwach były łatwiejsze trasy. Potem zwiedzałyśmy najsłynniejsze budowle świata w Parku Miniatur. Pan przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o poszczególnych miejscach. Dużo emocji wywołały seanse w kinie 6D, które było kolejnym punktem programu. Krzyki i śmiech słychać było przez ścianę. Po zasłużonym obiedzie można jeszcze było pojeździć samochodzikami na Autodromie, poskakać na Eurobungie i popływać w bańce powietrznej (Zorbing). Tak minęło nam ponad pół dnia.

W drodze powrotnej jadłyśmy jeszcze pyszne lody w Św. Katarzynie i zwiedzałyśmy zespół klasztorny i kościół pw św. Katarzyny u podnóża Łysicy – najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich. Nikt już nie miał siły zdobywać tego szczytu. Cały dzień minął minął bardzo szybko. I choć nie udało się zrealizować całego planu wycieczki, i tak wszyscy byli zadowoleni.

{gallery}kronika/2019/06-04{/gallery}