Eucharystia i Katecheza z Ks. Nikosem

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Pierwszy Piątek miesiąca – Eucharystia i Katecheza z Ks. Nikosem - 2019

6 grudnia – w Pierwszy Piątek Miesiąca gościł w naszej Szkole Ks. Nikos i Ekipa ewangelizacyjna, którzy głosili nam Kerygmat – Dobrą Nowinę, że Pan Bóg nas kocha w naszych biedach, grzechach i cierpieniach. Bóg dał swojego Syna Jezusa Chrystusa, który umarł za nas i zmartwychwstał, byśmy my życie mieli i mieli je w obfitości. Jest nadzieja, że Pan Bóg z naszych historii wyprowadzi wielkie dobro.

W tym pięknym dniu złożyliśmy życzenia imieninowe Ks. Nikosowi i Ks. Marcinowi, którzy pełnią posługę kapłańską w naszej Szkole.

Na koniec Mszy św. Z okazji zbliżającej się Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przyjęliśmy Medalik Niepokalanej, jako znak przynależności do Matki Bożej.

{gallery}kronika/2019/12-06{/gallery}