
Filmowa wycieczka mikołajkowa grup IV i V – „Uwierz w Mikołaja 2”
20 grudnia br. wychowanki z grupy 4 i 5, pod opieką pani Eweliny i pani Ewy, wybrały się na mikołajkowy wyjazd do kina. W świątecznym nastroju obejrzały kontynuację pełnej magii, humoru i ciepłych wartości historii film „Uwierz w Mikołaja 2”.
Już od samego początku towarzyszyła im wyjątkowa, przedświąteczna atmosfera. Uczennice z entuzjazmem zajęły miejsca w sali kinowej, z niecierpliwością czekając na seans. Film dostarczył wielu emocji, od wzruszeń poprzez szczery śmiech, aż po ten niepowtarzalny klimat, który sprawia, że każda zaczyna jeszcze mocniej odczuwać magię Świąt.
Po projekcji nie zabrakło rozmów i dzielenia się wrażeniami. Wyjazd okazał się nie tylko świetną formą mikołajkowej niespodzianki, ale także okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu w radosnej, koleżeńskiej atmosferze. (E. S. i E. P.)










