
Wycieczka grupy 5 do Powsina
Wycieczka do Powsina, która odbyła się we wtorkowe słoneczne popołudnie była dla nas wyjątkową okazją do odpoczynku i kontaktu z naturą. Wśród kolorowych kwiatów, zieleni drzew i śpiewu ptaków mogłyśmy poczuć prawdziwie sielską atmosferę. To był czas pełen uśmiechu, spokoju i zachwytu nad małymi, ale jakże pięknymi rzeczami, które daje nam natura. Wróciłyśmy zrelaksowane, pełne dobrej energii i pięknych wspomnień. Wychowawczyni: Pani Monika
























