Wycieczka klasy 1Gb

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie - Wycieczka klasy 1Gb - 2015

W dniu 27.05.2015r. dziewczęta z klasy 1Gb wzięły udział w wycieczce do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie oraz do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Wycieczka była nagrodą dla klasy za zajęcie I miejsca w konkursie na najładniejszą salę lekcyjną. Poniżej relacje dziewcząt z tego dnia:

„Wycieczka była bardzo interesująca. Byłyśmy z naszą wychowawczynią Panią Sylwią Pęzik w Świątyni Opatrzności Bożej. Spędziłyśmy tam godzinę. Widziałyśmy ogromne plakaty zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Pani przewodnik opowiedziała nam o okolicznościach powstania Świątyni, kiedy rozpoczęła się budowa. Szczególnie zainteresował mnie fragment poplamionej krwią szaty Jana Pawła II. Później pojechałyśmy do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Tam byłyśmy około dwóch godzin. Pani Opowiedziała nam o roślinach.”

Dominika A-wicz

„W świątyni opatrzności Bożej zobaczyłyśmy piękny ołtarz. Pani przewodnik opowiedziała nam o zmarłych wybitnych Polakach: ks. Janie Twardowskim, Lechu Kaczyńskim. Później całą szóstką pojechałyśmy do Mc Donalda, a po zjedzeniu ruszyłyśmy aby zwiedzić Ogród Botaniczny, który ma powierzchnię 40 hektarów, ale możliwa cześć do zwiedzania to 26 hektarów. Było tam wiele roślin, kwiatów, drzew, traw, naprawdę przepięknych. Ogólnie wycieczkę uważam za bardzo udaną i bardzo się cieszę, że się obyła.”

Lidka M-czyk

{gallery}kronika/2015/05-27{/gallery}