SKOLIMOWSKIE BETLEJEM

W niedzielne popołudnie 07.01.2024 r. nasz Zespół wokaly „Breave Hearts”, który powstał w tym roku szkolnym, wziął aktywny udział w Skolimowskim Betlejem, czyli rodzinnym kolędowaniu w Parafii Matki Bożej Anielskiej w Skolimowie. To jest Parafia, w której już od ponad roku dziewczęta śpiewają w ramach wieczorów uwielbienia, ubogacając ten czas swoim śpiewem i obecnością.
A ta niedziela była wyjątkowa 🙂 Razem z Panią Kasią i Panem Mateuszem, którzy animowali śpiew kolęd, grupa zespołowych „Aniołków” kolędowała z licznie zgromadzonymi wiernymi. Dziewczęta mogły też zaprezentować przygotowane przez siebie kolędy. Oliwia i Sandra zaśpiewały „Kolędę dla nieobecnych”, a Wiktoria kolędę „Mario czy już wiesz”. Wspólny występ Zespołu to „Maleńka miłość”, której fragment możecie posłuchać.
Po kolędowaniu w kościele był też czas na dobre ciasto i herbatkę z tymi, którzy w Skolimowskim Betlejem wzięli udział. Padło dużo miłych słów i podziękowań, co jeszcze bardziej mobilizuje nas do pracy i rozwijania skrzydeł. Dobry czas, naprawdę dobry czas!!! Cieszymy się, że były też z nami dziewczęta z grupy VI razem z p. Moniką – to było dla nas bardzo ważne wsparcie. Dziękujemy! A nie było by nas dzis w Skolimowie, gdyby nie zaproszenie od ks. Adama – ks. Adamie dziękujemy, że możemy w Skolimowie śpiewać i wspólnie z Wami się modlić.
I dziękujemy baaardzo s. Marcie i s. Monice K. i s. Monice P., które były dziś z nami, przygotowały nas do tego występu, a później po wieczornej Mszy św. zaprosiły nas do siebie na przepyszną kolację.